Modern Talking – Singer Thomas Anders and Band

Laupäeval, 09.juulil’2022 on Toila laululaval oodata tõelist ja meeleolukat hitisadu! Lavalaudadele astub ansambel Modern Talking ning Thomas Anders ja Ruki Vverh!
  • 20.00 Sissepääs avatud
  • Piletid alates 14.02 hinnaga 25.90 EUR.
  • Pilet pensionärile ja erivajadustega kliendile 15.90 EUR
Thomas Anders & Modern Talking Band esituses kõlavad 90-minutilise šhow raames tuntud hitid “You`re My Heart, You`re My Soul”, “You Can Win If You Want”, “Brother Louie”, “Cheri Cheri Lady” ja loomulikult paljud teised šedöövrid läbi aastakümnete!
Kontsertõhtu käivitab ansambel 2 Quick Start. Tuntud lemmiklaulud saavad kõlamisruumi, mis põlevad ereda leegiga ning pakuvad kindlasti vahetut emotsiooni!
Thomas Anders ilmselt vanemale generatsioonile tutvustamist ei vaja! 57.aastane Thomas vallutas 1984.aastal ansambli Modern Talking koosseisus maailma erinevad kontinendid hitiga “You`re My Heart, You`re My Soul”. Laul jõudis 81.riigis edetabelite kõrgeimale positsioonile ja püsis seal mitmeid nädalaid. Modern Talking on ansambel, kus Thomas Anders koos Dieter Bohleniga osales kuni hiliste üheksakümnendateni. Kuna aeg tegi oma töö ja mehed otsustasid pühenduda soolokarjäärile, otsustas Thomas siiski jätkata sissetallatud radadel ja mitte jätta unustusehõlma Modern Talking´u aastatepikkust loomingut! Selleks oli kindel põhjus, sest ansambli erinevates formaatides helisalvestisi oli selleks ajaks müüdud enam kui 125 miljonit ühikut!
Thomas Anders on professionaalne artist, kes vaatab positiivse pilguga tuleviku suunas ja kelle jaoks ei eksisteeri sõna ”stagnatsioon”. Ta on võitnud erinevaid, kuid väga olulisi auhindu, mis on muusikute seas väga kõrgelt hinnatud. Thomas Anders on laval ülimalt karismaatiline, elegantne, energiline ja sõbralik!
2014. aastal tähistas Modern Talking 30ndat juubelit! Sünnipäeva raames jõudis plaadiriiulitele läbi aastakümnete parimatest paladest koosnev cd/dvd. Kaua on oodatud, et näha Dieterit ja Thomast ühiselt laval, kuid teadaolevate andmete põhjal seda tõenäoliselt enam ei juhtu!
Kõigest hoolimata hoiab Thomas Anders ansambli Modern Talking lippu endiselt kõrgel ja on parimate hittidega Ida-Virumaal laupäeval, 10.juulil Toila laululaval!
Piletid on saadaval Piletilevi müügipunktides üle Eesti!