Esmaspäev, 23.10.2017
TTÜ Soojustehnika Instituut ootab infot pilliroo varumise kohta
Teisipäev, 22 Märts 2011 13:59

TTÜ Soojustehnika instituut osaleb EL projektis Cofreen, mille ühtedeks teemadeks on Eestis ka pilliroo  (PR) varumise logistiliste skeemide kirjeldamine ja PR kasutamiseks energia tootmisel ning ehituses. Samuti tegeleme selle projekti raames koolituseks vajalike töögruppide formeerimise  ja vastavate materjalide koostamisega.

 

Seepärast palun Teilt lisainfot meie projekti õnnestumiseks ja  Teid huvitavate koolituste läbiviimiseks Eestis.

 

1. Palun kirjeldage lühidalt, milleks ja kui suurtes kogustes ning millal vajate pilliroogu?

2. Millised on peamised probleemid PR hankimisel, töötlemisel ja tarnimisel?

3. Milliseid, millal ja kui palju seadmeid, vahendeid, kütuseid, elektrit ning hooneid vajate PR varumisel?

4. Palun kirjeldage PR kättesaadavust Teile (tehnilised, inim-, looduslikud ja ajalised mõjurid ning transportimistingimused).

5. Kes on ja kus asuvad Teie kliendid? Piisab üldistustest (Näiteks: eraisikud, ettevõtted, ...15-40 km kaugusel ettevõttest, ...kõikjal Eestis, jne).

6. Kas olete lepinguliste tellimustööde (kindlad kliendid) teostajad või peate tegelema pidevalt uute klientide otsimisega?

7. Kui palju töötajaid vajate PR varumisel? Palun kirjeldage lühidalt nende poolt tehtavaid töid ja kasutatavaid seadmeid ning abivahendeid.

8. Kas töötajad on tööle asumisel omanud tööks vajalikke teadmisi ja oskusi või tuli Teil kohapeal väljaõppega tegeleda?

9. Millist infot, tegevusi ja toetusi peate oma tegevuses vajalikuks?

10. Kas olete nende (punktis nr 8 kirjeldatud) saamisega rahul?

11. Mida peate vajalikuks korraldada Teie ettevõtte tegevuse (PR varumine) jätkusuutlikuks ja  pikaajaliseks arendamiseks.

12. Milliseid õppematerjale (õpikud, õppefilmid, näidised, ... ja tegevusi - kogemuste vahetamine välismaal sarnaste töödega tegelevate isikutega, ühistöö ... jms) vajate oma töötajate teadmiste ja oskuste täiendamiseks?

 

Cofreen projekti kohta leiate lisainfot Internetist:

www.roostik.ee

www.tuas.fi/public/default.aspx?contentId=216703

http://videsprojekti.lv/en/jaunumi/jaunumi104/

 

 

Lugupidavalt,

Meeli Hüüs

 

TTÜ Soojustehnika Instituut

spetsialist, tel 6203908, GSM 5217233

See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.